Kejvina tregon të pasmet rrumbullake - Gazeta Express

Gazeta Express

23/05/2020 0:01

Me i fundit

Kejvina tregon të pasmet rrumbullake

Gazeta Express

23/05/2020 0:01

Modelja dhe valltarja shqiptare Kejvina Kthella ka vazhduar aktivitetin e saj në rrjetet sociale

Modelja, ishte që disa muaj në Amerikë, por tashmë ajo është kthyer në Europë dhe për momentin është në qytetin e modës, Milan në Itali.

Lexo Edhe:

PRESSING

Kejvina edhe nga Italia nuk po mungon për të treguar asetet e saj seksi.

Derisa deri me sot ajo ka treguar më shumë gjoksin, sot Kejvina ka treguar të pasmet e saj derisa ka pasur të veshur një fustan të gjelbër me një dizajn të gjarprit mbi të. /GazetaExpress/