Kejvina nxeh rrjetin me foto pa të brendshme - Gazeta Express
string(44) "kejvina-nxeh-rrjetin-me-foto-pa-te-brendshme"

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 22:07

Kejvina nxeh rrjetin me foto pa të brendshme

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 22:07

Modelja Kejvina Kthella di si t’i argëtojë fansat e saj

Kejvina Kthella ka bërë një paraqitje spektakulare në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Biondja bukuroshe është shfaqur me një veshje verore ku tregon asetet e saj seksi.

E teksa ajo defilon me këtë veshje, bukuroshja shqiptare duket se ka harruar që të vesh të brendshmet e saj.

Megjithatë, ajo duket bukur dhe me stil teksa shikon aparatin.

Kujtojmë se para kësaj shfaqje, Kejvina ka qenë aktore në videoklipin e Majk dhe Bardhit në këngën “AMA”. /GazetaExpress/