Kejvina merr vëmendjen me fotografitë e reja, pjesë e videoklipit të dy artistëve të njohur - Gazeta Express
string(90) "kejvina-merr-vemendjen-me-fotografite-e-reja-pjese-e-videoklipit-te-dy-artisteve-te-njohur"

Kejvina merr vëmendjen me fotografitë e reja, pjesë e videoklipit të dy artistëve të njohur

Rozë

Gazeta Express

25/05/2022 8:27

Dy artistët, Kastriot Rexha i njohur me emrin artistik “Majk” dhe Bardhyl Idrizi i njohur si “Bardhi” janë bërë së bashku për të sjell bashkëpunimin e tyre.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistët, të cilët kanë shpërndarë në rrjetin social “Instagram” disa momente nga xhirimet, ku vëmendjen më të madhe e mori modelja, Kejvina Kthella.

Lexo Edhe:

E veshur me të bardha, bukuroshja ka ekspozuar linjat perfekte dhe ka bërë kuriozë të gjithë fansat për të parë videoklipin.