Kejvina ka një problem në Big Brother Albania VIP 2 - Gazeta Express
string(51) "kejvina-ka-nje-problem-ne-big-brother-albania-vip-2"

TV/Film

Gazeta Express

02/01/2023 19:13

Kejvina ka një problem në Big Brother Albania VIP 2

TV/Film

Gazeta Express

02/01/2023 19:13

Banorët kanë mbetur pa cigare pasi nuk kanë pasur mjaftueshëm buxhet për këtë javë, dhe kjo ka shkaktuar debat mes tyre.

Disa mendojnë se kërkesa e tyre është e ekzagjëruar, pasi mund t’ia dilet edhe pa cigare.

Lexo Edhe:

Por Kejvina është një nga ato që thotë se e ka të pamundur të rri pa cigare, madje ajo ka shpërthyer në lot.