Kejvina i shkon në shtrat Kristit, shikoni reagimin e tij - Gazeta Express
string(56) "kejvina-i-shkon-ne-shtrat-kristit-shikoni-reagimin-e-tij"

Kejvina i shkon në shtrat Kristit, shikoni reagimin e tij

TV/Film

Gazeta Express

05/01/2023 22:24

Modelja Kejvina Kthella ka shkaktuar humor me veprimin e saj brenda shtëpisë së BBV kur i ka hyrë në shtrat gjatë natës Kristit.

Me vetëdije për të bërë shaka ajo futet në shtratin e Kristit teksa ai fle dhe në momentin që ai trembet e zgjohet, ajo thotë “më fal se paskam ngatërruar shtrat, nuk është shtrati im”.

Lexo Edhe:

Teksa drejtohet nga dhoma dhe thotë më pas “s’ja vlen ky moj të thashë”.

Mesa duket Kejvina kishte bere plan per te trembur Kristin dhe per te shkaktuar nje tjeter reagim nga ai qe mori.

Reagimin e Kristit mund ta shikoni në këtë video…