Kejsi përsëri shihet bashkë më ish të dashurin e Dafina Zeqirit - Gazeta Express
string(63) "kejsi-perseri-shihet-bashke-me-ish-te-dashurin-e-dafina-zeqirit"

Kejsi përsëri shihet bashkë më ish të dashurin e Dafina Zeqirit

Yjet

Gazeta Express

12/07/2023 0:36

Pas një periudhe ‘qetësie’, është rikthyer në vëmendje raporti mes Dj Geek dhe Keisi Medinit.

Këngëtarja e njohur gjendet sërish në Kosovë ditën e sotme dhe sërish, krah Geek.

Lexo Edhe:

Prive.al ka siguruar fotografi të reja të dyshes bashkë në një nga restorantet e kryeqytetit.

Keisi është në Prishtinë, mes tjerash edhe për muzikë. Ajo po punon në studio muzikore për disa këngë të reja që do t’i nxjerrë shpejt.

Ndërkaq, sa i përket spekulimeve për lidhje, deri tani, Geek dhe Keisi nuk e kanë thënë asnjë fjalë.