Kë zgjedh Andi për një natë, Jasminën apo Diona Fonën? - Gazeta Express
string(52) "ke-zgjedh-andi-per-nje-nate-jasminen-apo-diona-fonen"

TV/Film

Gazeta Express

17/06/2022 20:18

Kë zgjedh Andi për një natë, Jasminën apo Diona Fonën?

TV/Film

Gazeta Express

17/06/2022 20:18

Emisioni “Mirage”, si gjithmonë edhe këtë javë erdhi me materiale të shumta dhe ekskluzive.

Spektakli “Për’Puthen”, në episodet e fundit të këtij sezoni riktheu disa nga ish-protagonistët e mëhershëm, ku një ndër të rikthyerit ishte edhe Andi Artani, shkruan lajmi.net

Andi për “Mirage”, mori pjesë në rubrikën “Kë Zgjedh”,  ku u “detyrua” të bënte zgjedhjen e tij për disa nga personazhet e njohura për publikun.

Mirëpo në mes Jasminës  dhe Diona Fonës, kë zgjodhi Andi për një natë?

Këtë e kuptoni në materialin më poshtë duke klikuar KËTU …