“Ke syrin më të madh se trurin!” - Gazeta Express
string(29) "ke-syrin-me-te-madh-se-trurin"

TV/Film

Gazeta Express

12/04/2024 20:36

“Ke syrin më të madh se trurin!”

TV/Film

Gazeta Express

12/04/2024 20:36

Romeo dhe Liami kanë debatuar pasditen e sotme në oborr.

‘Përplasjet’ mes tyre janë të shpeshta që prej natës së ‘Prime-t’ të kaluar, ku produksioni nxorri ‘sheshit’ skemën që Liami kishte bërë ndaj Heidit.

Lexo Edhe:

Liami u mundua të sqarohej me çiftin, por ata nuk pranuan dhe që prej asaj nate, siç duket Romeo e ka ‘halë në sy’ Liamin.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ty çfarë të kam bërë?

Liam: Ju vetëm flisni. Unë s’kam bërë gjë fare. Ti hedh fjalë në ajër. Të ka thënë vëllai ty që e ka emrin struc ai që e ka syrin më të madh se trurin? Edhe ti e njëjta gjë je. E njëjta gjë je. Ke syrin më të madh se trurin.

Romeo: Sa gjynah që je o plak! Dhe ti vetë e di që je shumë gjynah.

Liam: Po të vë në pah disa gjëra…