KB Istogu nënshkruan me Desmond Holloway - Gazeta Express
string(40) "kb-istogu-nenshkruan-me-desmond-holloway"

Sport

Gazeta Express

05/12/2023 21:35

KB Istogu nënshkruan me Desmond Holloway

Sport

Gazeta Express

05/12/2023 21:35

Desmond Holloway është përforcimi i radhës i Istogut.

Klubi dukagjinas ka zyrtarizuar sot nënshkrimin me basketbollistin amerikan, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Holloway është i gjatë 194 centimetra dhe luan në pozitën alo-qendër.

Ai së fundi ishte pjesë e skuadrës, Piratas, në Kolumbi – ku pati një mesatare prej 15 pikëve e 7 kërcimeve për ndeshje.

/Gazeta Express/