Katër shenjat që kanë më shumë gjasa të ndahen javën e ardhshme - Gazeta Express
string(63) "kater-shenjat-qe-kane-me-shume-gjasa-te-ndahen-javen-e-ardhshme"

Katër shenjat që kanë më shumë gjasa të ndahen javën e ardhshme

Fun

Gazeta Express

17/07/2023 18:18

Ndarja në mes të verës mund të jetë e vështirë, veçanërisht nëse keni organizuar një pushim me tjetrin. Sipas astrologëve, katër shenjat e mëposhtme të zodiakut kanë më shumë gjasa ta përjetojnë ndarje në këtë periudhë.

Peshorja

Lexo Edhe:

Javën e ardhshme do të përballeni me diçka që prej kohësh po përpiqeni ta shmangni: faktin që nuk jeni të lumtur në marrëdhënien tuaj të dashurisë, e cila nuk është më vetëm dashuri, por megjithatë ju mbush me trishtim. Ju mund të ndjeni në këtë moment se ndjenjat e pakëndshme do të zgjasin përgjithmonë, por thellë thellë e dini se duhet ta bëni këtë tranzicion të vështirë, lëreni tjetrin të shkojë në mënyrë që të çliroheni dhe të rizbuloni që në fillim një version më të mirë të vetes.

Akrepi

Edhe një herë, ju ndiheni sikur po luani “djalin/vajzën e keq”, sepse e dini mirë se jeni ju ai/ajo që duhet t’i jepni fund marrëdhënies tuaj. Po, askush nuk donte që të shkonte kështu, por partneri apo partnerja juaj ndihet njësoj si ju, ai/ajo thjesht është më pak i gatshëm t’i japë fund, kështu që ju takon të bëni punën e pistë. Bëni atë që duhet bërë dhe mos shikoni prapa.

Shigjetari

Le të fillojmë përsëri. Një tjetër lidhje merr fund. Të paktën nuk ju dhemb me mendimin si herën e kaluar. Ndoshta, thjesht jeni më të pjekur dhe mund ta vlerësoni më mirë kur një situatë ka dhënë gjithçka dhe është koha ta lini pas. Sa më shpejt të vendosni, aq më mirë. Ndoshta ju keni arritur deri në pikën ku ju mungon liria e të qenit beqar, në fund të fundit, ju jeni të famshëm për dashurinë tuaj për pavarësinë.

Peshqit

Kohët e fundit jeni ndjerë sikur jeni në një slitë emocionale, por është koha të zbrisni dhe t’i thoni lamtumirë tjetrit tuaj të rëndësishëm, sepse siç e keni kuptuar tashmë, nuk do të shkojë askund, thjesht po shkon drejt greminës, e cila nuk ka asgjë. argëtim për të. Ju nuk jeni të dashuruar, nuk jeni në gjendje të zgjasni dhimbjen dhe e dini, thellë brenda, se është koha për të thënë lamtumirë. Merrni hapin e parë, të vështirë. Të tjerat do të vijnë vetë.

/Gazeta Express