Katër persona u lënduan në aksidentin në Pejë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

18/10/2020 15:55

Katër persona u lënduan në aksidentin në Pejë

Lajme

Gazeta Express

18/10/2020 15:55

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti mes dy veturave në afërsi të Universitetit “Haxhi Zeka” në Pejë, raporton Gazeta Express.

Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë, kanë konfirmuar mjekët.

“Në aksidentin në Pejë lëndime trupore kanë pësuar katër persona dhe janë jashtë rrezikut për jetë”, tha për Express zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Driton Rugova.

Ndërkohë, shkaqet e aksidentit nuk dihen akoma. /Gazeta Express/