Katër automjete me targa franceze sekuestrohen në një auto-sallon në Ferizaj, kërkoheshin nga INTERPOL-i - Gazeta Express
string(103) "kater-automjete-me-targa-franceze-sekuestrohen-ne-nje-auto-sallon-ne-ferizaj-kerkoheshin-nga-interpol-i"

Lajme

Gazeta Express

24/04/2024 11:00

Katër automjete me targa franceze sekuestrohen në një auto-sallon në Ferizaj, kërkoheshin nga INTERPOL-i

Lajme

Gazeta Express

24/04/2024 11:00

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë arritur të lokalizojnë dhe sekuestrojnë katër automjete me targa franceze, të cilat ishin në një auto-sallon.

Rasti është regjistruar në Ferizaj.

Lexo Edhe:

Automjetet ishin në kërkim nga organizata më e madhe ndërkombëtare e policisë, INTERPOL që nga 30.06.2023.

Ferizaj  30.06.2023 – NN. Njësia përkatëse policore ka arritur të lokalizojë dhe të sekuestrojë katër automjete me targa franceze, të cilat ishin në një auto-sallon. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim. /Express/