Kaq të zhveshur dhe kaq të nxehtë nuk e keni parë Luanën - Gazeta Express

Kaq të zhveshur dhe kaq të nxehtë nuk e keni parë Luanën

Yjet

Gazeta Express

23/06/2021 2:09

Luana Vjollca po vazhdon me fotografitë e saj provokative në rrjetet sociale

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare ka qenë shumë aktive këto ditë, derisa ka promovuar kontratën e saj të re të nënshkruar me Sony Music.

Lexo Edhe:

E derisa e ka bërë këtë, Luana pas lansimit të këngës së saj “Një mijë vjet”.

Ajo tani është parë duke pushuar ku sot ka postuar disa foto tepër seksi me një legjendë poshtë fotografisë me titull “Si keni qenë”! /GazetaExpress/