Kaq seksi se keni parë Beatrixin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

05/06/2020 0:52

Kaq seksi se keni parë Beatrixin

Rozë

Gazeta Express

05/06/2020 0:52

Këngëtarja dhe modelja Beatrix Ramosaj e ka harruar pandeminë e koronavirusit

Tashmë ajo është duke vazhduar duke shijuar rrezet e diellit në njërën prej plazheve në Shqipëri.

Por, pavarësisht pushimeve, bukuroshja nuk i ka harruar fansat e saj duke postuar foto super të nxehta.

Të tilla janë edhe fotot që ajo ka postuar sot në Instagram ku Beatrix ka të veshur bikine me ngjyra tropikale derisa shfaq gjoksin e saj.

Beatrix kohëve të fundit është më shumë e angazhuar si modele derisa ka lënë pas dore projektet muzikore. /GazetaExpress/