Kaq seksi se kemi parë Dua Lipën, tregon gjoksin nga karantina - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 20:55

Kaq seksi se kemi parë Dua Lipën, tregon gjoksin nga karantina

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 20:55

Dua Lipa ka ngritur temperaturat në bikine të vogla derisa ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm

Fotot duket se janë bërë gjatë karantinës dhe se këngëtarja është në formë të mirë.

Dua duket se është krenare për format e saj derisa sot këto fotografi i ka postuar në Instagram dhe ka thënë se janë bërë gjatë kohës sa ajo ishte në vetizolim.

View this post on Instagram

🧸🎀🧸🎀🧸

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Këngëtarja (24) ka pasur të veshur bikine kurse ka pozuar afër një pasqyre në formë rrumbullake.

Të gjithë këto foto ajo i ka shpërndarë në Instagram. /GazetaExpress/