Kaq provokative nuk e keni parë Kidën - Gazeta Express
string(37) "kaq-provokative-nuk-e-keni-pare-kiden"

Kaq provokative nuk e keni parë Kidën

Yjet

Gazeta Express

22/12/2022 23:17

Këngëtarja Kida ka ndezur rrjetin sot me disa foto me një veshje të kaltër.

Kida vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më aktive në skenë por edhe në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Ajo është shfaqur sot me një set të fotove provokative me një veshje të kaltër e ku këngëtarja paraqitet më ndryshe dhe sigurisht seksi.

“Ty ti fala, krejt senet ty ti fala”, ka shkruar ajo teksa si duhet është duke u përgatitur për ta sjellë një këngë të re para ndërrimit të motmoteve ose në natën e Vitit të Ri. /GazetaExpress/