Kaq është rritur njëri binjak i Genta Ismailit - Gazeta Express
string(46) "kaq-eshte-rritur-njeri-binjak-i-genta-ismailit"

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 23:51

Kaq është rritur njëri binjak i Genta Ismailit

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 23:51

Këngëtarja Genta Ismaili ka postuar pas katër javëve një foto me njërin binjak të saj

Genta Ismajli ka bërë një paraqitje të rrallë në rrjetet sociale, por kësaj radhe bashkë më njërin prej binjakëve të saj.

Lexo Edhe:

Këngëtarja, nuk ka treguar se cili prej binjakëve është në fotografi, pos që ka shkruar në gjuhën angleze: My 🍯😋♥️.

Kujtojmë se binjakët e Gentës quhen Ivy Blue (vajza) dhe Icon (djali). Këngëtarja ka bërë tag faqen e binjakëve në Instagram por nuk ka specifikuar se cili binjak është në fotografi. /GazetaExpress/