Kaq do të jetë paga e ministrave dhe deputetëve - Gazeta Express
string(47) "kaq-do-te-jete-paga-e-ministrave-dhe-deputeteve"

Kaq do të jetë paga e ministrave dhe deputetëve

Lajme

Gazeta Express

01/02/2023 10:59

Deputetët dhe ministrat janë vendosur në koeficientin 16.4.

Kështu pagat e tyre do të jenë 1 mijë e 722 euro.

Lexo Edhe:

Kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Financave, Hekuran Murati, kanë deklaruar që vitin e ardhshëm koeficienti pritet të jetë 110 euro. /Express