Kaplohet nga zjarri kuzhina e një lokali në Gjakovë - Gazeta Express
string(51) "kaplohet-nga-zjarri-kuzhina-e-nje-lokali-ne-gjakove"

Lajme

Gazeta Express

17/04/2024 23:07

Kaplohet nga zjarri kuzhina e një lokali në Gjakovë

Lajme

Gazeta Express

17/04/2024 23:07

Një lokal në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Gjakovë është përfshirë sonte nga zjarri, gjegjësisht një pjesë e kuzhinës së tij.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj, bën të ditur se zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje dhe zjarri është lokalizuar.

Lexo Edhe:

Sipas tij, nuk ka lëndime në njerëz dhe se ende nuk dihet sakte se çka e shkaktoi zjarrin, meqenëse dyshimet e para janë nga vaji në kuzhinë.