Kapet me narkotikë një person në Pallatin e Drejtësisë - Gazeta Express
string(54) "kapet-me-narkotike-nje-person-ne-pallatin-e-drejtesise"

Kapet me narkotikë një person në Pallatin e Drejtësisë

Lajme

Gazeta Express

27/09/2023 9:02

Është arrestuar një person në Pallatin e Drejtësisë pasi u kap me drogë, shkruan Gazeta Express.

Tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar 7 qese të vogla me substancë të dyshuar narkotike të llojit kokainë në peshë të përgjithshme 5 gramë. Në konsultim me prokurorin, është bastisur edhe shtëpia e të dyshuarit, por nuk është gjetur diçka e dyshuar.

Lexo Edhe:

“Pallati i Drejtësisë, Prishtinë 16.09.202 – 03:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar 7 qese të vogla me substancë të dyshuar narkotike të llojit kokainë në peshë të përgjithshme 5 gramë. Në konsultim me prokurorin, është bastisur edhe shtëpia e të dyshuarit, por nuk është gjetur diçka e dyshuar. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë. /Express/