Kapet hidrauliku që vendoste kamera në dhomat ku flinin klientet femra - Gazeta Express
string(70) "kapet-hidrauliku-qe-vendoste-kamera-ne-dhomat-ku-flinin-klientet-femra"

Kapet hidrauliku që vendoste kamera në dhomat ku flinin klientet femra

Fun

Gazeta Express

22/06/2022 23:49

Vendoste kamera sekrete në dhomat e gjumit të grave për të filmuar pamjet intime, kapet hidrauliku pervers në Angli.

The Sun shkruan se  Leslie Burton, vendoste pajisje sekrete ndërsa montonte kaldaja me gaz.

Lexo Edhe:

Burton ishte filmuar teksa vendoste kamerën e tij  pranë shtratit. Aty ai madje gjen një lodër seksi.

Ndërsa në një tjetër shtëpi në Sheffield ai filmoi dhe skena të turpshme.

Burton u kap në një “kamerë dado” të vendosur nga pronarët e shtëpisë për të mbajtur në kontroll fëmijët e tyre të vegjël.

Policia arrestoi Burton dhe gjeti  mjaft pamje shqetësuese në kompjuterin e tij.