Kanye West ndalet dhe i jep numrin e tij fansit pasi e dëgjoi duke kënduar në rrugë - Gazeta Express

Kanye West ndalet dhe i jep numrin e tij fansit pasi e dëgjoi duke kënduar në rrugë

Muzike

Gazeta Express

26/02/2020 13:13

Kanye West përkundër famës që ka po qëndron me këmbë në tokë.

42 vjeçari ka kaluar kohë me disa adhurues në Kasablanka në Kaliforni të mërkurën, pasi një fans iu afrua atij me një dhuratë duke i kërkuar mendimin e tij për muzikë.

Ylli i “Jesus Is Born” e dëgjojë me vëmendjen artistin i cili këndoi disa këngë të reperit duke lëvizur së bashku me muzikën. Pasi e dëgjoi reperi i dhuroi atij numrin e telefonit që ta kontaktonte.

Ndryshe, këngëtarja i ‘Bound 2’ në fillim të kësaj jave mori pjesë në akademinë përkujtimore në Staples Center për Kobe Bryant, 41 vjeç dhe vajzën Gianna, 13 vjeç, pas vdekjes së tyre së bashku me shtatë të tjerë në një aksident me helikopteri më 26 janar.