Kane e kalon Tottenhamin në epërsi ndaj Man Cityt - Gazeta Express
string(49) "kane-e-kalon-tottenhamin-ne-epersi-ndaj-man-cityt"

Kane e kalon Tottenhamin në epërsi ndaj Man Cityt

Sport

Gazeta Express

05/02/2023 17:47

Tottenhami ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, të vlefshme për javën e 22-të në Premierligë.

Harry Kane shënoi në minutën e 15-të për rezultatin 1:0, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe: