Kamionë me mjete të blinduara ushtarake hyjnë në Kosovë, të shënuara me flamur turk e stemën e KFOR-it - Gazeta Express
string(101) "kamione-me-mjete-te-blinduara-ushtarake-hyjne-ne-kosove-te-shenuara-me-flamur-turk-e-stemen-e-kfor-it"

Kamionë me mjete të blinduara ushtarake hyjnë në Kosovë, të shënuara me flamur turk e stemën e KFOR-it

Lajme

Gazeta Express

28/02/2024 17:29

Mjete të rënda ushtarake të ngarkuara në kamionë të mëdhenj janë parë teksa kanë hyrë brenda territorit të Republikës së Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Kamionët të ngarkuar me këto makineri sipas pamjeve të siguruara nga Gazeta Express janë hasur në Han të Elezit.

Lexo Edhe:

Një nga mjetet e blinduara që është e ngarkuar nga njërin prej kamionëve ka flamurin turk dhe stemën e KFOR-it./GazetaExpress/