Kamerat e kapin Beniadën duke u larë, dalin pamjet - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 9:45

Kamerat e kapin Beniadën duke u larë, dalin pamjet

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 9:45

Reality-show më i famshëm, “Big Brother” tani në Shqipëri është rikthyer pas katër vitesh në një format më ndryshe se viteve të kaluara, tani me personazhe të njohura për publikun.

Në shtëpi janë të vendosura në cdo cep kamerat të cilat vëzhgojnë lëvizjet dhe momentet e banorëve gjatë 24 orëve.

Lexo Edhe:

Kamerat e “Big Brother VIP” para pak jave kanë shfaqur një moment të këngëtares kosovare, Fifi e cila u ekspozua “topless” derisa po lahej.

E që e njëjta gjë ndodhi edhe para pak ditësh me modelen shqiptare, Beniada Nishani, e njohur si mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishanit.

Teksa po lahej për t’u bërë gati për spektaklin e së martës, kamerat e fokusuan lakuriq Beniadën.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.