“Kam ndjesinë sikur po i braktis vëllezërit” - Gazeta Express
string(42) "kam-ndjesine-sikur-po-i-braktis-vellezerit"

“Kam ndjesinë sikur po i braktis vëllezërit”

TV/Film

Gazeta Express

15/04/2024 23:20

U bënë më shumë se 2 muaj qëndrimi në shtëpinë e “Big Brother Vip” dhe shpesh herë banorët i shohim në lot nga mungesa për familjen dhe të afërmit.

Teksa po darkonte me Heidin, Romeo ka folur me të për vëllezërit e tij. Në një moment, ai shprehet se i mungojnë shumë dhe nuk i ka mbajtur dot lotët. Tani që ai është në shtëpinë më rë famshme duke garuar për çmimin e madh e vetmja gjë që e shqetëson janë vëllezërit e tij.

Lexo Edhe:

Aktori i përlotur i shprehet Heidit se i duker sikur i ka braktisur pasi vendosi të bëhej pjesë e kësaj eksperience.

Ndërsa ka pyetur veten se çfarë mund të jetë duke bërë gjysma e tij Donaldi, pasi të dy kishin një emision të tyre që tani nuk transmetohet më për shkak se Romeo është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme.

Për më shumë shihni videon më poshtë: