“Kam me të gjetë ku je e ku s’je”, flet gruaja që u largua nga shtëpia me pesë fëmijët shkaku i dhunës nga burri - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

26/10/2021 10:40

Me i fundit

“Kam me të gjetë ku je e ku s’je”, flet gruaja që u largua nga shtëpia me pesë fëmijët shkaku i dhunës nga burri

Lajme

Gazeta Express

26/10/2021 10:40

Rrahjeve iu iku duke u larguar nga shtëpia, por kërcënimet thotë se i erdhën pas.

Gruaja nga Gjakova, e cila para pesë ditësh u raportua e zhdukur bashkë me 5 fëmijët e saj, thotë se iku nga shtëpia për t’iu shmangur dhunës nga burri.

Lexo Edhe:

“Ka me të gjetë ku je e ku s’je dhe ki me pa se ku ki me përfundu”, citon ti ketë thënë ai.

Në kushte anonimiteti për Klan Kosova thotë se ajo është kërcënuar nga burri edhe me armë, por i njëjti i mohon këto akuza.

Ai thotë se asnjëherë nuk ka ushtruar dhunë.

Shikoni videon: