‘Kam lënë lidhje pezull jashtë’, Bardhi rrëfen sekretin e tij në ‘BBV’ - Gazeta Express
string(65) "kam-lene-lidhje-pezull-jashte-bardhi-rrefen-sekretin-e-tij-ne-bbv"

‘Kam lënë lidhje pezull jashtë’, Bardhi rrëfen sekretin e tij në ‘BBV’

Rozë

Gazeta Express

12/02/2024 11:31

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’.

Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider.

Lexo Edhe:

 I Bardhit është lidhja që ai ka lënë pezull jashtë. Më shumë sesa romancë ai e quan, pëlqim, ndërsa emrin e vajzës nuk e ka përmendur.

“Unë kam lënë një lidhje pezull jashtë.  Kam patur një vajzë që e kam njohur 3 javë para se të futesha këtu, isha në kontakt dhe e kam takuar dy herë dhe kishim pëlqim, por jo lidhje. E kemi lënë pezull. Unë tani e kam gjetur këtu lidhjen time dhe dua t’i kërkoj falje asaj vajzës atje që e dua fort”, tha ai.