“Kam frikë”, Sarah flet për raportin me DJ PM - Gazeta Express

“Kam frikë”, Sarah flet për raportin me DJ PM

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 10:46

Blogerja, Sarah Berisha, ditën e djeshme ka prishur raportet me DJ PM, pasi sipas saj nuk mund të kenë diçka brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Mbrëmë gjatë debatit mes banorëve, një zarf i bardhë arriti në shtëpi, e që ishte një darkë e vecnatë për dy banorë.

Lexo Edhe:

Pajtim Krasniqi i njohur si DJ PM, e refuzoi blogeren për takim dhe u shpreh se nuk dëshiron të dal me asnjëren prej vajzave.

Më pas, ishte aktori, Donald Veshaj që u mundua të qetësoj situatën mes dyshes, duke shkuar tek Sarah dhe pyetur se si e sheh ajo Pajtimin.

Ajo ka rrëfyer se në fillim nuk besonte se mes tyre mund të kishte diçka, por çdo ditë e më shumë ajo po ndihet mirë në shoqërinë e tij.

“Në fillim nuk e shihja dot me atë sy, por tani sa vjen dhe bëhet më e komplikuar. Unë kam frikën e publikut, nëse gjërat nuk funksionojnë atëherë do akuzohem se e bëra për vëmendje dhe për lojë”, tha ajo.

Donaldi nga ana tjetër u përpoq ta inkurajonte atë të ndiqte zemrën dhe t’i jepte Pajtimit një mundësi për tu njohur më shumë me njëri-tjetrin.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.