“Kallma” – kënga e re e Noizyt me Dhurata Dorën - Gazeta Express
string(43) "kallma-kenga-e-re-e-noizyt-me-dhurata-doren"

Muzike

Gazeta Express

04/07/2023 20:29

“Kallma” – kënga e re e Noizyt me Dhurata Dorën

Muzike

Gazeta Express

04/07/2023 20:29

Noizy dhe Dhurata Dora kanë paralajmëruar edhe një këngë të re

Pas suksesit të vitit të kaluar me këngën “Mi Amor”, këngë e cila pati shumë sukses dhe ka më shumë së 126 milionë klikime për një vit, Noizy dhe Dhurata Dora kanë zgjedhur që të sjellin këngë të re.

Lexo Edhe:

E pas këtij bashkëpunimi dhe atij që sollën para tre muajve si audio bashkë me Lucianon, tani kjo dyshe do të sjellin këngën tyre me të re.

“Rroka piken, Pikado. I ride for my baby..6/Korrik Sja keni Iden Dmth #Kallma”, ka shkruar Noizy me një foto me Dhuratën në Instagram.

Kurse kundërpërgjigja e dhuratës ishte: me na nda si me na vra.. /GazetaExpress/