Kallet vera me ritmin e “Dujem” - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

23/06/2021 20:43

Kallet vera me ritmin e “Dujem”

Muzike

Gazeta Express

23/06/2021 20:43

Sapo është lansuar një hit i padiskutueshëm i kësaj vere

Butrint Imeri ka lansuar këngën e tij më të re “Dujem” në YoutTube.

Lexo Edhe:

Kanga është dhënë premier para 36 minutave dhe ka një ritëm verore dhe shumë shpejt pritet që të jetë një hit i kësaj vere.

Spoti i këngës është po ashtu i veçantë pasi që është realizuar në një burg.

Kënga është punuar nga Çelik Lipa derisa teksti është shkruar nga Butrint Imeri. Atë mund ta dëgjoni në kanalin e YouTube, AVD Digital. /GazetaExpress/