Kady tregon format e saj të kolme në bikine - Gazeta Express
string(43) "kady-tregon-format-e-saj-te-kolme-ne-bikine"

Kady tregon format e saj të kolme në bikine

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 19:57

Kady McDermott është parë duke marrë diell në bikine të bardha dhe ngjyrë arit teksa po shijon pushimet e saj me motrën Kirsty në Ibiza

Ajo është duke i shijuar pushimet në Ibiza këtë javë me motrën e saj, Kirsty McDermott.

Kady ka shkëlqyer me bikine të bardha të dielën teksa është parë duke marrë diell afër restoranit të plazhit, Blue Marlin.

Ish ylli i Love Island (26) është dukur e mahnitshme me format e saj të kolme. /GazetaExpress/