Kady, shkëlqen në bikine - Gazeta Express

Kady, shkëlqen në bikine

Yjet

Gazeta Express

11/06/2021 20:02

Ylli i Love Island, Kady McDermott ka treguar asetet e saj në bikine derisa po jeton në Portugali

Ajo ka shijua diellin e Portugalisë bashkë me shoqen e saj Joanna Chimonides.

Kady MCDermott është dukur sensacionale derisa ka shfaqur trupin e saj në bikine ngjyrë ari e ku fotot i ka shpërndarë mandej në Instagram.

Ylli i Love Island (25) derisa shfaq gjoksin dhe të pasmet e saj. /GazetaExpress/