Kady e mahnitshme në veshje sportive - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

29/11/2021 20:58

Kady e mahnitshme në veshje sportive

Yjet

Gazeta Express

29/11/2021 20:58

Kady McDermott ka ngritur temperaturat derisa ka treguar asetet e saj në veshje të ngushta sportive ku ka koordinuar veshjen e saj

Kady McDermott ka ngritur temperaturat derisa ka shpërndarë në Instagram disa foto seksi.

Lexo Edhe:

Ish pjesëmarrësja në Love Island (26) ka treguar asetet e saj të kolme në veshje sportive duke bërë një kombinim përfekt.

Ajo ka treguar belin e saj të tonifikuar e ku ka shfaqur edhe të pasmet e saj dhe gjoksin seksi. /GazetaExpress/