Kaderi dhe Lumbardhi me Ramazan, publikojnë foto duke ngrënë iftar - Gazeta Express
string(65) "kaderi-dhe-lumbardhi-me-ramazan-publikojne-foto-duke-ngrene-iftar"

Kaderi dhe Lumbardhi me Ramazan, publikojnë foto duke ngrënë iftar

Yjet

Gazeta Express

19/03/2024 20:56

Çifti më i ri i showbizit janë mjaftë aktiv në mediat sociale.

Pak minuta më parë Kaderi ka publikuar një foto ku shihet nën shoqërinë e Lumbardhit teksa po e shijojnë iftarin.

Lexo Edhe:

Andaj ata po e shijojnë çdo moment bashkë dhe të lumtur.

Gjithashtu kohës së fundit çifti kanë paralajmëruar projekte të shumta që do të vijnë shumë shpjet.