Kaderi del ta pres në aeroport Lumbardhin, publikon videon emocionuese - Gazeta Express
string(69) "kaderi-del-ta-pres-ne-aeroport-lumbardhin-publikon-videon-emocionuese"

Kaderi del ta pres në aeroport Lumbardhin, publikon videon emocionuese

Yjet

Gazeta Express

01/03/2024 20:43

Kaderi dhe Lumbardhi janë dy ish banorët e BBVK të cilën u dashuruan brenda asaj shtëpie.

Pasi Lumi jeton jashtë Kosovës duket se është kthyer atje për disa ditë por nuk mundi të qëndroj edhe gjatë pa Kaderin.

Lexo Edhe:

Dje, Kaderi publikoi një video duke u bërë gati për ta marrë Lumin në aeroport duke sjellur edhe pamjet kur u takuan.

Kjo video u pëlqye mjaft shumë nga fansat e dyshes.