Ka lënë një lidhje jashtë “BBV”? Erjola flet pa ‘doreza’, zbulon të vërtetën - Gazeta Express
string(70) "ka-lene-nje-lidhje-jashte-bbv-erjola-flet-pa-doreza-zbulon-te-verteten"

TV/Film

Gazeta Express

11/03/2024 21:35

Ka lënë një lidhje jashtë “BBV”? Erjola flet pa ‘doreza’, zbulon të vërtetën

TV/Film

Gazeta Express

11/03/2024 21:35

Erjola Doçi përflitet se ka lënë një lidhje jashtë “BBV”, ndonëse nuk ka folur asnjëherë për të brenda shtëpisë. U raportua po ashtu që prezantuesja është në një romancë dashurie me reperin nga Kosova, Azet.

Ndërkohë, një koment që iu bë nga banorët e detyron të zbulojë të vërtetën.

Lexo Edhe:

“Erjola shoku i shokut tim dyshohet se është i dashuri yt, ndërkohë brenda u prezantove si vajzë single. Ditën që hyri Silvi në shtëpi na u duk si flirtim të gjithëve.

Shohim që në vazhdim je ftohur edhe me Silvin, mbase i ke bërë kalkulimet më mirë, ok”, ka qenë komenti.

Doçi nuk hezitoi të përgjigjet: “E para, unë nuk jam ngroh që të ftohem. Unë jam single, në gjendje civile. Beqare këtu dhe jashtë”.

E njëjta vazhdoi: “Të pëlqej aq shumë Silvin do ta kisha puthur. Nuk e vras fort mendjen”.