Ka gol në ndeshjen Roma – Juventus - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

27/09/2020 21:22

Ka gol në ndeshjen Roma – Juventus

Futboll

Gazeta Express

27/09/2020 21:22

Roma është duke e mposhtur 1-0 Juventusin.

Roma ka kaluar në epërsi kundër Juventusit dhe po fiton me rezultatin 1-0.

Adrien Rabiot shkaktoi penallti duke e prekur topin me dorë, atë e konkretizoi në gol, Jordan Veretout në minutën e 31’, raporton Gazeta Express.