Ka gol në ndeshjen Prishtina – Drita - Gazeta Express

Ka gol në ndeshjen Prishtina – Drita

Sport

Gazeta Express

12/07/2020 18:21

Është zhbllokuar derbi mes Prishtinës dhe Dritës, që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Pas vetëm pas gjashtë minutave lojë, skuadra kryeqytetase ka kaluar në epërsi përballë Dritës.

Mbrojtësi i djathtë, Armend Thaqi asistoi për Endrit Krasniqin që me një gol të bukur, e dërgoi topin në rrjetë për 1-0, raporton Gazeta Express.