Ka 140 milionë dollarë në bankë, pas pensionimit i kthehet aktrimit - Gazeta Express
string(66) "ka-140-milione-dollare-ne-banke-pas-pensionimit-i-kthehet-aktrimit"

Yjet

Gazeta Express

23/12/2022 22:51

Ka 140 milionë dollarë në bankë, pas pensionimit i kthehet aktrimit

Yjet

Gazeta Express

23/12/2022 22:51

Ajo është e pasur për 140 milionë dollarë të cilat i ka në bankë, ka një jetë të suksesshme dhe është një bizneswoman e suksesshme e vërës – por Cameron Diaz u tundua për ta pranuar një ofertë të Netlix për një film të ri

E nominuara për Golden Globe (50) zyrtarisht e kishte lënë aktrimin më 2018 për t’ju dedikuar më shumë vetes dhe burrit të saj, rokerit Benji Madden.

Lexo Edhe:

Por, pas katër viteve, ajo ka zgjedhur që të luajë në film përsëri për prodhimin e Netflix, “Back In Action”.

Shumë pak dihet se kush do të luajë në filmin komedi dhe aksion, megjithatë Cameron do të ribashkohet në këtë film me shokun e saj të ngushtë, Jamie Foxx. /GazetaExpress/