Juventusi në epërsi ndaj Lazios - Gazeta Express
string(31) "juventusi-ne-epersi-ndaj-lazios"

Juventusi në epërsi ndaj Lazios

Sport

Gazeta Express

16/09/2023 15:12

Juventusi ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Lazios.

Dusan Vlahovic shënoi në minutën e dhjetë për rezultatin 1:0.

Lexo Edhe: