Juventusi i bën nder Interit, barazon me Veronën - Gazeta Express

Juventusi i bën nder Interit, barazon me Veronën

Futboll

Gazeta Express

27/02/2021 22:43

Juventusi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1:1 ndaj Veronas në kuadër të javës së 24-të në Serie A.

Ronaldo shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën e 49-të, ndërsa Barak realizoi golin e barazimit, e që në fund doli vendimtari për këtë përballje.

Me këtë barazim, Juventusi shkon në kuotën e 45 pikëve, tetë më pak se Interi i vendit të parë dhe katër më pak se Milani. /Gazeta Express/