Juventus-Lazio, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(45) "juventus-lazio-publikohen-formacionet-zyrtare"

Juventus-Lazio, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

02/02/2023 20:27

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Juventusit dhe Lazios.

Kjo përballje është e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Juventusi e ka vetëm këtë trofe për të cilin do të luftojë këtë edicion dhe do jap maksimumin.

Formacionet zyrtare: