Juventus kërkon t’i lë prapa ditët e vështira, kërkon tri pikët në udhëtim te Salernitana - Gazeta Express

Juventus kërkon t’i lë prapa ditët e vështira, kërkon tri pikët në udhëtim te Salernitana

Futboll

Gazeta Express

30/11/2021 20:04

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes te Salernitana dhe Juventus.

Zonja e vjetër po kalon një sezon dëshpërues.

Lexo Edhe:

Pas 14 xhirove, renditet në pozitën e shtatë me 21 pikë, 14 prapa liderit, Napolit, raporton Gazeta Express.

Andaj, Juve sonte kërkon vetëm tri pikë, pasi edhe barazimi do të llogaritej një dështim i madh.