Juve ofron tre lojtarë për Traoren - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

11/07/2020 9:03

Juve ofron tre lojtarë për Traoren

Instant

Gazeta Express

11/07/2020 9:03

Juventusi e do Traooren.

“Sports Mole” raporton se Zonja e Vjetër e do patjetër anësorin e Wolves, Adama Traore dhe janë të gatshëm të ofrojnë tre lojtarë për të siguruar shërbimet e spanjollit.

Klubi i Serie A ka futur në ofertë Mattia Perin, Daniele Rugani dhe Cristian Romero në shkëmbim të 24-vjeçarit.

Traore ka qenë pjesë e akademisë së Barcelonës për shumë vite. /Gazeta Express/