Juve me më të mirët në Kupën e Italisë kundër Sampdorias, përjashtuar Dybalan - Gazeta Express
string(76) "juve-me-me-te-miret-ne-kupen-e-italise-kunder-sampdorias-perjashtuar-dybalan"

Futboll

Gazeta Express

18/01/2022 20:12

Juve me më të mirët në Kupën e Italisë kundër Sampdorias, përjashtuar Dybalan

Futboll

Gazeta Express

18/01/2022 20:12

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Juventusit dhe Sampdorias.

Skuadrat përballen në 1/8 e Kupës së Italisë me zonjën e vjetër që nis këtë takim me pak ndryshime pasi objektiv ka që t’i shkojë deri në fund këtë garë, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Përveç Dybalas, që është lënë në stol, Max Allegri ka hedhur në fushë pothuajse më të mirët.

Juve:

Sampdoria: