Juve insiston për Icardin - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

04/04/2020 9:38

Juve insiston për Icardin

Sport

Gazeta Express

04/04/2020 9:38

Juve nuk heq dorë nga Icardi

Sipas Calciomercato, Juventusi po shikon që të kompletojë transferimin e Mauro Icardi në Torino.

Sulmuesi aktualisht është në formë huazimi te PSG në Ligue 1 dhe mund të mos shfrytëzojë opsionin e blerjes, çka do të thotë se argjentinasi mund të rikthehet te Interi.

Juve e ka në list që një kohë dhe do të tentojë edhe këtë verë, qoftë edhe në formë huazimi. /Gazeta Express/