Juve dëshiron një shkëmbim Vlahović-Félix - Gazeta Express
string(41) "juve-deshiron-nje-shkembim-vlahovic-felix"

Futboll

Gazeta Express

09/12/2022 13:19

Juve dëshiron një shkëmbim Vlahović-Félix

Futboll

Gazeta Express

09/12/2022 13:19

Juventusi, pavarësisht problemeve financiare, vazhdon të mendojë për marrëveshje të ndryshme të klubit të tyre

Sipas asaj që shkruan Calciomercatoweb, Juventus është duke shpresuar për një marrëveshje shkëmbimi mes sulmuesit të tyre Dusan Vlahovic me sulmuesin e Atletico Madrid, Joao Felix.

Lexo Edhe:

Vlahovic ka pasur një fillim të vështirë të sezonit me probleme me lëndime dhe paraqitje jo konsistente.

Felix në anën tjetër nuk është më i dëshirueshëm në Atletico Madrid, të cilët shpresojnë ta largojnë atë.

Të dy sulmuesit pëlqehen nga klubet respektive dhe një shkëmbim në mes të dyve bën që Atletico Madrid dhe Juventus ta mposhtin garën për dy emrat e tyre. /GazetaExpress/