Juli prishet me Rozën: Është interesxhike - Gazeta Express
string(40) "juli-prishet-me-rozen-eshte-interesxhike"

Juli prishet me Rozën: Është interesxhike

TV/Film

Gazeta Express

02/05/2024 20:44

Pak kanë ngelur nga finalja e madhe në “Big Brother Vip” dhe duket se banorët po ndryshojnë strategjitë e lojës, për të fituar vëmendjen e publikut.

Juli ka vendosur të ftohë raportin me një nga “aleatet” e tij, Rozën. Pas spektaklit të së martës, raporti i tyre nuk ka qenë më njësoj dhe debatet mes tyre kanë qenë të shpeshta. Ndërkohë ditën e sotme, teksa kanë qenë në oborr dyshja është përballur sërish, ku Juli e ka akuzuar Rozën se është interesaxhije.

Lexo Edhe:

Juli: E ke bërë gabimin, e ke thënë para kamerave. Eshtë e regjistuar, më the ma mbaj lojën se dua të dal në pah, kemi ngelur 10 vetat e fundit dhe dua të të bie ty.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Roza: E ke prishur vetë i pari.

Juli: Po Roza, do ta mbaj lojën dhe po ta mbaj lojën prandaj edhe Romeo do habitet se do të dalë.

Ndërkohë ka hyrë edhe Erjola në këtë debat, ku është shprehur:

“Jo pra, se muhabetet mes shokëve nuk bëhen kështu”.