Jude Bellingham shkëlqeu në fushë, por e dashura e tij mungoi në ndeshjen e parë - Gazeta Express
string(79) "jude-bellingham-shkelqeu-ne-fushe-por-e-dashura-e-tij-mungoi-ne-ndeshjen-e-pare"

Rozë

Gazeta Express

17/06/2024 19:06

Jude Bellingham shkëlqeu në fushë, por e dashura e tij mungoi në ndeshjen e parë

Rozë

Gazeta Express

17/06/2024 19:06

Yjet e futbollit anglez u bashkuan me partneret e tyre pas fitores 1-0 të Tre Luanëve kundër Serbisë mbrëmë.

Por lojtari i ndeshjes që shënoi golin e fitores, Jude Bellingham, 20 vjeç, kaloi pa përqafime pas ndeshjes, pasi e dashura e tij, Laura Celia Valk, e anashkaloi lojën.

Lexo Edhe:

Influencuesja holandeze, 25 vjeçe, ka mbyllur një sy ndaj Euros në rrjetet sociale dhe në vend të kësaj ka mbetur të postojë selfie magjepsëse në Instagram në vende po aq mahnitëse.

Jude Bellingham

Ajo bëri një postim në Instagram ditën e ndeshjes dje për të ndarë një koleksion fotografish të saj.

Në një foto, 25-vjeçarja shfaqi cilësitë e saj si modele dhe pozoi para kamerës me të brendshme.

Jude Bellingham

Diku tjetër, Laura, e cila vazhdon ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj në rrjetet sociale, ka ndarë një selfie me 506 mijë ndjekësit.

Për fat të mirë, nëna dhe babai i Jude, Denise dhe Mark, dhe vëllai i tij Jobe, ishin të pranishëm në ndeshje.

E lindur në Holandë më 16 shtator 1998, Laura është pesë vjet më e madhe se Jude, edhe pse diferenca e moshës nuk ka bërë asgjë për t’i mbajtur ata të ndarë, pasi dyshja kanë shijuar një romancë të fortë gjatë muajve të fundit.

Laura mund të ketë humbur ndeshjen e djeshme, por ajo ka shumë për të qenë krenare pasi Jude theu një rekord të gjatë të mbajtur nga Cristiano Ronaldo në rreshtimin për Anglinë në Euro 2024. /Telegrafi/